O nas

Wowers to rezerwacje wizyt u beauty freelancerów on-line. To też automatyczne przypomnienia, wirtualny kalendarz, to menadżer Twojej pracy ekspercie, to szybkie zamawianie usług kliencie.

Chcemy Wam ułatwić kawałek życia.

Planujemy konkretnie zamieszać w branży i kompletnie zmienić reguły.

Eksperci koszą kasę a klienci płacą mniej niż w salonach – nieźle co? A to dopiero początek!

Jeśli jesteś ekspertem w jedenej z kategorii udostepnianych przez Wowers, pracujesz u siebie w domu albo dojeżdżasz do klienta dołącz do nas a my zautomatyzujemy procesy zamawiania wizyt przez Twoich klientów!

Ewelina pisze na insta, Pani Maryla na fejsie, Michał dzwoni a Ada esemesuje...to weź to teraz ogarnij. Dlatego masz Wowers - wysyłaj klientów do Twojego wirtualnego kalendarza a oni sami wpiszą się na dogodny termin wizyty. Ty i Twoj klient dostaniecie powiadomienie a póżniej przypomnienie o wizycie.

Jeśli jesteś klientem nie musisz już wydzwaniać do swojej wizażystki, stylistki paznokci, do sowjego tatuażysty, po prostu powiedz mu o Wowers i następnym razem rezerwuj sobie wizytę w jego kalendarzu bez konieczności kontaktowania się z nim, no chyba że chcesz ustalić szczegóły to możesz to też zrobić przy pomocy komunikatora w Wowers.

Nie przypinaj karteczki z datą wizyty na lodówce bo i tak o niej zapomnisz, w zamian dostaaniesz powiadomienie przypominające o wizycie 24h wcześniej, a także wszystkie Twoje wizyty będą zapisane w Twoim kalendarzu w Wowers...tak, tak - Ty kliencie też masz tam swój kalendarz, możesz też wystawiać opinie i dodawać ekspertów do ulubionych żeby w przyszłości szybciej ich odnaleźć, a gdybyś sam chciał zostać ekpertem możesz po prostu dodać swoje ogłoszenie i również zarabiać dzięki Wowers. Tak naprawdę wszyscy jesteście tu i ekspertami i klientami bo przecież możesz robić tatuaże, ale potrzebujesz skorzystać z usług barbera, więc macie tu Wawers, bierzcie i korzystajcie z niego wszyscy ZA DARMO!

Przyłącz się do rewolucji i rozwijaj Wowersa razem z nami!

Pobierz aplikację na swój telefon

Google Play